Sodelovanje pri usposabljanju policistov na temo "Priprava na upokojitev" - obvestilo

Objavljeno 12 Junij 2016

Dne 6. 6. 2016 med 09.00 in 14.00 uro sem na povabilo Policijske uprave Ljubljana skupaj s policijskim vikarjem g. Janezom Novakom in psihologinjo iz PU Ljubljana Blanko Simšič v Policijski akademiji kot izvajalec sodeloval pri usposabljanju – delavnici na temo »Priprave na upokojitev«.  Usposabljanje je bilo namenjeno vsem uslužbencem iz PU Ljubljana in PU Kranj, ki se nameravajo upokojiti v bližnji prihodnosti, da bo ta prehod iz aktivnega dela v pokoj čim manj stresen.  Usposabljanje je bilo prostovoljno, udeležilo pa se ga je 20 uslužbencev.

Med drugim sem podrobno predstavil delo, organiziranost, aktivnosti, namen in druge posebnosti Kluba upokojenih delavcev MNZ Maksa Perca Ljubljana in sodelujoče pozval, da se nam pridružijo oziroma včlanijo v naš klub po upokojitvi.

Predsednik  g. Jurišič je bil s tem seznanjen in je sodeloval na uvodni predstavitvi programa.

Lep pozdrav

Ivan Škulj